Zahrajte si Rocket League přes víkend zdarma

Pokud jste ještě neměli tu čest, tak teď máte skvělou příležitost!

Rocket League

Rocket League FOTO: Psyonix

Letní slevy na Steamu končí, to ale neznamená, že teď nastane naprosté herní sucho. Právě naopak. Na Steamu si totiž přes víkend můžete úplně zdarma vyzkoušet virtuální fotbálek s auty. A pokud vás tato hra zaujme, můžete si ji pořídit s 50% slevou.

Pokud si myslíte, že naskočit do tohoto rozjetého vlaku se nevyplatí, tak se šeredně pletete. Nováčků s nižšími ranky je dostatek a zábavu si jako začátečníci užijete i v turnajových modech, které jsou vyššími dovednostními skupinami téměř výhradně ignorovány.

Do hry navíc míří velká aktualizace, která přinese spoustu nového obsahu. Pro nováčky může být nejzajímavější možnost získat předměty ze starších beden, které už v této chvíli seženete jen za přestřelené částky. Více si můžete přečíst v našem včerejším článku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si Rocket League přes víkend zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.