K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Ciri by mohla být hlavní hrdinkou dalšího Zaklínače

Líbilo by se vám to?

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Třetí Zaklínač trhal rekordy. Prodal mnohem více kopií než předešlé díly, získával výborná hodnocení a spousta hráčů jej dodnes považuje za nejlepší hru všech dob. Proto mnoho fanoušků čeká na jakýkoliv náznak, že se se čtvrtým dílem alespoň výhledově počítá. Podobné náznaky jsme už dostali, bližší informace ale ne.

V komunitních skupinách tedy neustále probíhají rozepře, kam by mohla čtyřka zamířit a hlavně kdo bude hlavním protagonistou. Geralt to s největší pravděpodobností nebude, protože s ním už jsme se rozloučili v DLC O víně a krvi, záře reflektorů by ale mohla zůstat v "rodině." Tedy alespoň podle dabéra Geralta.

„Je to jen můj názor. CD Projekt RED ví, co dělá, a já nemám tušení, jaké jsou jejich plány. Ale kdybych měl rozhodnout já, udělal bych Zaklínače 4 s tím rozdílem, že by byl zaměřený na Ciri," řekl Doug Cocker v rozhovoru pro Gamereactor.

img-responsive

Zaklínač 3: Divoký hon | foto: CD Projekt RED

Líbí se vám tato myšlenka, nebo máte úplně jiný názor. Neváhejte a vyjádřete se v diskuzi či v komentářích.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ciri by mohla být hlavní hrdinkou dalšího Zaklínače

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.