Rocket League už brzy oslaví 3. narozeniny a hráči z toho budou těžit

Nová aktualizace opět přinese spoustu obsahu.

Rocket League

Rocket League FOTO: www.rocket-league.com

Pamatujete si na tu euforii, kterou kousek o Psyonix způsobil? Pamatujete si, jak nikdo nemluvil o ničem jiném a každý jej chtěl mít? Věřte nebo ne, ale už jsou to tři roky, kdy dnes velmi populární a originální multiplayerová hra poprvé otevřela své brány. Od té doby si ji zahrály miliony hráčů a pravidelně ji na Steamu hraje v průměru 32 tisíc lidí denně. To je hodně slušné číslo s přihlédnutím na fakt, jací velikáni v dnešní době tomuto skromného pokusu od malého amerického studia konkurují.

Rocket League ale přežil a zadrápnul mezi e-sportovými tituly. Má propracovanou profesionální ligu, do které se může kvalifikovat kdokoliv, ale hlavně věrnou komunitu, která nyní za svou oddanost dostane odměnu. 9. července totiž do hry přiletí výroční update, který přinese hned spoustu zajímavých novinek. Tou největší bude možnost získat úplně zdarma předměty ze starých beden. Stačí si jen pořídit balónky za herní měnu, kterou dostanete za hraní ať už kompetitivních zápasů, tak nehodnocených.

V červenci ale slaví narozeniny i zapomenutý předchůdce Rocket League Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars a tvůrci jej hodlají uctít novou mapou. Poznávacím znakem budou vysunuté branky, které dají hráčům úplně nové možnosti při útočení i obraně. Mapa pak ponese název Throwback Stadium.

img-responsive

Rocket League | foto: www.rocket-league.com

Všichni fanoušci této hry se můžou těšit i na klasickou novinku, jež přichází s každou další aktualizací - nový playlist. Ani tentokrát tvůrci nezapomněli sesbírat nové skladby a přidat i nějaké ty starší, které by každý veterán měl poznat!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rocket League už brzy oslaví 3. narozeniny a hráči z toho budou těžit

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.