Twitch v červenci rozdává hry zdarma

Které hry to budou a jak je získat?

Observer

Observer FOTO: Steam

Twitch je s herní komunitou a jeho hlavní platformou, Steamem, úzce propojen. Během velkých turnajů hráči získávají odměny za sledování v podobě skinů nebo beden se zajímavým obsahem. A to neplatí jen pro Steam, ale i jiné menší platformy. A z toho nyní budou těžit vlastníci předplatného s názvem Twitch Prime.

Na 16. července totiž připadá tzv. Twitch Prime Day, kvůli kterému bude tato streamovací platforma rozdávat hráčům hned 21 her. Ke slovu se dostanou nejen menší tituly jako Qube 2 či Brutal Legend, ale známější kousky jako Tacoma či Pillars of Eternity. Tady je kompletní výpis:

Pillars of Eternity Definitive Edition

Metal Slug 3

The Last Blade

Twinkle Star Sprites

QUBE2

Battle Chef Brigade

Manual Samuel

GoNNER

Next Up Hero

Uurnong Uurnlimited

Hue

Deponia Doomsday

>Observer_

Tacoma

The Bridge

Brutal Legend

The Red Strings Club

Tyranny

Broken Age

The Framed Collection

Serial Cleaner

Pokud tyto hry chcete získat, můžete využít bezplatné zkušební verze, nebo si tuto službu předplatit.

Témata: Observer | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Twitch v červenci rozdává hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.