Soutěž: Vyhrajte zajímavou nezávislou hru v podobě klíče na Steam

Chcete si zasoutěžit? Tak to jste tady správně!

Youropa

Youropa FOTO: Vlastní screenshoty

Youropa je zajímavý nezávislý kousek, který jsme si v naší nedávné recenzi opravdu chválili. A jestli byla tato slova pravdivá, si můžete vyzkoušet sami, pokud budete mít trochu štěstí a vyhrajete naši soutěž.

Jak se tedy můžete zapojit? Je to opravdu jednoduché. Stačí odpovědět na naše otázky v přiloženém dotazníku (nebo pod tímto odkazem) a pokud budou vaše odpovědi správné, zapojíte se do slosování, které proběhne už v sobotu 7. července. Vybranému šťastlivci potom hru zašleme na email. 

A pokud bychom vás nevybrali, můžete si tuto hru koupit pod tímto odkazem.

Témata: Youropa | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soutěž: Vyhrajte zajímavou nezávislou hru v podobě klíče na Steam

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.