Jaké budou prodeje Red Dead Redemption 2? Vedení Take-Two má svůj tip

Red Dead Redemption 2 je jednou z nejočekávanějších her posledních let. Jaké ale budou její prodeje?

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Rockstar Games platí v herním průmyslu za poctivé dříče a hlavně za dodavatele kvalitních her. A výsledky jejich posledního počinu s názvem GTA V jsou toho jasným důkazem. Nejprodávanější hra současnosti se raketovým tempem blíží ke 100 milionům prodaným kopiím a i přes své stáří stále patří mezi nejvíce nejžádanější tituly na Steamu. Dokáže tuto "bestii" vůbec někdo překonat? Red Dead Redemption 2 by se o to mohl pokusit, ale podle slov kreativního ředitele Take-Two je to velice nepravděpodobné.

„Je těžké očekávat, že se z ní stane nejvýdělečnější zábavní produkt všech dob," svěřil se Strauss Zelnick v rozhovoru pro GamesIndustry.biz. „Nemyslím si, že je to reálný cíl. Doufáme a taktéž věříme v to, že Red Dead Redemption 2 bude neobyčejně kreativní produkt a bude se mu dařit neuvěřitelně dobře. Ale tohle se nedá dopředu předpokládat. Musíme hru nejprve vydat a pak uvidíme, co si o ní zákazníci budou myslet."

I tak ale Zelnick věří, že by mohl druhý díl populární kovbojské série prodat několik milionů kusů. To je určitě reálné, protože na tato čísla dosáhla už jednička. Podle oficiálních informací se vyexpedovalo téměř 15 milionů kopií, což je na titul, který vyšel pouze na konzolích, úžasné číslo.

img-responsive

Rockstar Games | foto: Rockstar Games

Jestli se tato přání naplní, zjistíme už v říjnu, kdy Red Dead Redemption 2 vychází na PS4 a Xbox One. O počítačové verzi se ještě oficiálně nemluví, ale jisté náznaky tu jsou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jaké budou prodeje Red Dead Redemption 2? Vedení Take-Two má svůj tip

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.