Fanoušci strategií, jásejte! Battle for Middle Earth se vrací

Konečně se můžeme těšit na strategii ze světa Pána prstenů!

Battle for Middle-Earth Reforged

Battle for Middle-Earth Reforged FOTO: ModDB

Real time strategie jsou v dnešní době málo vyhledávaným zbožím. Tedy alespoň podle vývojářů, kteří většinou volí jiné žánry přístupnější pro masy. Proto je jen málo pravděpodobné, že se někdy dočkáme třetího dílu populárního The Battle for Middle Earth od EA. Jenže tahle hra má naštěstí silnou komunitu. A ta se rozhodla, že tento legendární kousek převlékne do nového kabátku a pořádně ho přepracuje.

V názvu sice nenalezneme žádnou číslovku, ale podle prvních informací to vypadá, že se Battle for Middle Earth Reforged bude podobat spíše druhému dílu. Ve hře totiž nebudou pevně daná místa, kde budeme moct vytvářet budovy, ale půjde je postavit kdekoliv.

Milovníci singleplayerových zážitků, vezměte si kapesník a utřete si slzu. V toto chvíli to totiž vypadá, že BFME Reforged bude jen multiplayerovou předělávkou. Hru pro jednoho hráče tým v tuto chvíli úplně vyloučit nechce, ale podle jejich slov nejde o primární cíl.

Co se ale týče multiplayeru, tak tam jsou jejich plány doslova monstrózní. Jak si můžete přečíst na oficiálních stránkách projektu, studio chce vytvořit velkou základnu fanoušků, aby každý mohl najít protihráče nehledě na čas. Taktéž plánují implementovat systém hodnocení jednotlivých hráčů a vlastní řešení pro připojování do hry, aby uživatelé nemuseli používat Gameranger.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušci strategií, jásejte! Battle for Middle Earth se vrací

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

11.11.2018 14:53 Nový Battlefield vychází už příští čtvrtek. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme článek,…

Protipirátská ochrana padla. Assassin's Creed Odyssey už je ke stažení na…

11.11.2018 12:13 Ochrana Assassin's Creed Odyssey padla po více než měsíci. To je o dva měsíce dříve než u…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nejprodávanější hra na PS4 za říjen? Red Dead Redemption 2 to překvapivě není

  2. Lord of the Rings Online se vrací ke kořenům. Po vzoru WoW nabídne návrat ke starým prvkům

  3. Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.