Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Bude to Left 4 Dead 3?

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 FOTO: Steam

Po neúspěchu Evolve se tvůrci populární série Left 4 Dead pouštějí za další výzvou. Nikdo sice ještě neví, o co přesně půjde, ale nabídka pozic na oficiálních stránkách nám alespoň naznačila jisté možnosti.

Studio se totiž poohlíží po senior level designérovi pro novou neoznámenou AAA hru. Z požadavků jasně vyplývá, že půjde o FPS titul. Turtle Rock Studios totiž požadují zkušenosti s moderními FPS enginy (Unreal Engine 4 atd.) a také předchozí zkušenosti s tvorbou kompetitivních FPS her.

Je tedy jasné, že půjde o multiplayerový titul. Už sami vývojáři se totiž před dvěma roky pochlubili, že pracují na nové kooperativní FPS hře zasazené do zbrusu nového univerza. Z toho vyplývá jediné - rozhodně nepůjde o další díl Left 4 Dead.

Kam se podle vás budou ubírat další kroky populárního studia? Půjde o něco podobného jako v případě Evolve, nebo studio po předchozích zkušenostech raději sáhne po jiném tématu?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.