Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Bude to Left 4 Dead 3?

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 FOTO: Steam

Po neúspěchu Evolve se tvůrci populární série Left 4 Dead pouštějí za další výzvou. Nikdo sice ještě neví, o co přesně půjde, ale nabídka pozic na oficiálních stránkách nám alespoň naznačila jisté možnosti.

Studio se totiž poohlíží po senior level designérovi pro novou neoznámenou AAA hru. Z požadavků jasně vyplývá, že půjde o FPS titul. Turtle Rock Studios totiž požadují zkušenosti s moderními FPS enginy (Unreal Engine 4 atd.) a také předchozí zkušenosti s tvorbou kompetitivních FPS her.

Je tedy jasné, že půjde o multiplayerový titul. Už sami vývojáři se totiž před dvěma roky pochlubili, že pracují na nové kooperativní FPS hře zasazené do zbrusu nového univerza. Z toho vyplývá jediné - rozhodně nepůjde o další díl Left 4 Dead.

Kam se podle vás budou ubírat další kroky populárního studia? Půjde o něco podobného jako v případě Evolve, nebo studio po předchozích zkušenostech raději sáhne po jiném tématu?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.