K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Bude to Left 4 Dead 3?

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 FOTO: Steam

Po neúspěchu Evolve se tvůrci populární série Left 4 Dead pouštějí za další výzvou. Nikdo sice ještě neví, o co přesně půjde, ale nabídka pozic na oficiálních stránkách nám alespoň naznačila jisté možnosti.

Studio se totiž poohlíží po senior level designérovi pro novou neoznámenou AAA hru. Z požadavků jasně vyplývá, že půjde o FPS titul. Turtle Rock Studios totiž požadují zkušenosti s moderními FPS enginy (Unreal Engine 4 atd.) a také předchozí zkušenosti s tvorbou kompetitivních FPS her.

Je tedy jasné, že půjde o multiplayerový titul. Už sami vývojáři se totiž před dvěma roky pochlubili, že pracují na nové kooperativní FPS hře zasazené do zbrusu nového univerza. Z toho vyplývá jediné - rozhodně nepůjde o další díl Left 4 Dead.

Kam se podle vás budou ubírat další kroky populárního studia? Půjde o něco podobného jako v případě Evolve, nebo studio po předchozích zkušenostech raději sáhne po jiném tématu?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Left 4 Dead pracují na nové hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.