Fallout 5 bude zaměřený na singleplayer. Fallout 76 zase přinese spoustu novinek

Rozhovor pro německý GameStar odhalil několik zajímavostí o plánech do budoucna i o nadcházejícím Fallout 76.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Todd Howard byl během E3 na roztrhání. Nejprve vystoupil na konferenci Microsoftu, o pár hodin později pak promlouval k fanouškům na panelu Bethesdy a poté byl vyslýchán i několika herními redaktory. A právě novináři z německého magazínu GameStaru z něho dokázali dostat několik zajímavostí.

img-responsive

Fallout 76 | foto: Bethesda Softworks

Jednou z nich byly i plány ohledně multiplayeru v budoucích hrách (potencionální Fallout 5, The Elder Scrolls VI, Starfield). „Co se týče těchto her, tak u nich se chceme zaměřit na singleplayer. To je pro nás hlavní. Jestli budou mít i nějaké sociální prvky, to ještě v tuto chvíli nevíme, ale určitě se to dozvíte v budoucnosti," odpovídal Howard na otázku.

Později přišla řeč i na nadcházející Fallout 76. Ředitel tohoto projektu vyvrátil, že by Bethesda stále pracovala se starým enginem a poukázal na změny, které nás v pokračování čekají. Půjde prý zejména o jiný systém nasvětlování a novou generaci vykreslování krajiny.

„Chtěli jsme, aby byla každá část hry mnohem lepší. Od grafiky, přes ovládání, pocit ze střelby, umělou inteligenci soupeřů, úkoly... Ve Falloutu 4 jsme si vyzkoušeli spoustu nových věcí a předělali ještě více prvků z předešlých dílů. To nám dalo dostatek zkušeností, abychom podobnou vyrovnanost přenesli i do Falloutu 76."

A jak sám Todd Howard řekl, novinek bude opravdu hodně: „Přepracovali jsme detekci zásahů. Ta nyní působí mnohem lépe, ale nevšimnete si jí, pokud se nevrátíte k Falloutu 4 a neporovnáte si jí. A takových prvků tu bude spoustu, jen si nejsem jistý, jestli si jich vůbec lidé všimnou."

Fallout 76 bude zkrátka velkým krokem kupředu. Půjde o online hru, kde nebudou žádná NPC krom terminálů, robotů a nahrávek. Ale ještě že tu bude systém obchodu mezi hráči a možnost výměny vlastního vybavení.

zdroj: YouTube

Zdroj:  Wccftech.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 5 bude zaměřený na singleplayer. Fallout 76 zase přinese spoustu novinek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.