Fallout 5 bude zaměřený na singleplayer. Fallout 76 zase přinese spoustu novinek

Rozhovor pro německý GameStar odhalil několik zajímavostí o plánech do budoucna i o nadcházejícím Fallout 76.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Todd Howard byl během E3 na roztrhání. Nejprve vystoupil na konferenci Microsoftu, o pár hodin později pak promlouval k fanouškům na panelu Bethesdy a poté byl vyslýchán i několika herními redaktory. A právě novináři z německého magazínu GameStaru z něho dokázali dostat několik zajímavostí.

img-responsive

Fallout 76 | foto: Bethesda Softworks

Jednou z nich byly i plány ohledně multiplayeru v budoucích hrách (potencionální Fallout 5, The Elder Scrolls VI, Starfield). „Co se týče těchto her, tak u nich se chceme zaměřit na singleplayer. To je pro nás hlavní. Jestli budou mít i nějaké sociální prvky, to ještě v tuto chvíli nevíme, ale určitě se to dozvíte v budoucnosti," odpovídal Howard na otázku.

Později přišla řeč i na nadcházející Fallout 76. Ředitel tohoto projektu vyvrátil, že by Bethesda stále pracovala se starým enginem a poukázal na změny, které nás v pokračování čekají. Půjde prý zejména o jiný systém nasvětlování a novou generaci vykreslování krajiny.

„Chtěli jsme, aby byla každá část hry mnohem lepší. Od grafiky, přes ovládání, pocit ze střelby, umělou inteligenci soupeřů, úkoly... Ve Falloutu 4 jsme si vyzkoušeli spoustu nových věcí a předělali ještě více prvků z předešlých dílů. To nám dalo dostatek zkušeností, abychom podobnou vyrovnanost přenesli i do Falloutu 76."

A jak sám Todd Howard řekl, novinek bude opravdu hodně: „Přepracovali jsme detekci zásahů. Ta nyní působí mnohem lépe, ale nevšimnete si jí, pokud se nevrátíte k Falloutu 4 a neporovnáte si jí. A takových prvků tu bude spoustu, jen si nejsem jistý, jestli si jich vůbec lidé všimnou."

Fallout 76 bude zkrátka velkým krokem kupředu. Půjde o online hru, kde nebudou žádná NPC krom terminálů, robotů a nahrávek. Ale ještě že tu bude systém obchodu mezi hráči a možnost výměny vlastního vybavení.

zdroj: YouTube

Zdroj:  Wccftech.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 5 bude zaměřený na singleplayer. Fallout 76 zase přinese spoustu novinek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.