Posun nebo krok zpět? PES 19 v prvních gameplay záběrech

I letos se představuje konkurent FIFA 19.

Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019 FOTO: www.sportsgamersonline.com

Nový engine, realističtější fotbálek a mnohem lepší grafika. Na to všechno už si fanoušci virtuální kopané od EA dávno zvykli. Nyní navíc dostanou i Ligu mistrů, kterou dosud exkluzivně drželo v rukou právě Konami. Zbývá tedy chudšímu bratříčkovi s názvem PES 19 ještě nějaký trumf v rukávu?

Vypadá to, že ne. Co se týče grafiky, tak výrazný grafický pokrok určitě nečekejte. Z prvních záběrů jsou sice znát drobné změny (trávník je o něco detailnější, to samé tváře i grimasy postav), v porovnání s loňskou FIFOU jde ale stále o nepatrnou změnu.

Změna enginu by určitě Pro Evolution Soccer prospěla, to ale v tuto chvíli není na pořadu dne. Po ztrátě výhradního práva na Ligu mistrů tak budou hlavním tahákem nové ligy, ve kterých si budeme moct zakopat. Těšit se můžeme na argentinskou Superligu, portugalskou NOS či ruskou Premier Ligu. Jedná se ale jen o nepatrnou záplatu…

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Posun nebo krok zpět? PES 19 v prvních gameplay záběrech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.