K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Nalaďte se na Zaklínačský seriál povedeným animákem

Zaklínač vypadá v animované podobě náramně!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: YouTube - Mashed

Zaklínač je jednou z mála sérií, na které "vyrostla" více než jedna generace. Nejprve se o to v devadesátých letech postaral Andrzej Sapkowski řadou povídek a hlavně románovou pentalogií. Následoval podle mnohých nepříliš povedený seriál a pak herní trilogie, která tuto polskou fantasy sérii opět nakopla.

A co je před námi? Chystá se další seriál, tentokrát pod ochrannými křídly Netflixu a s mnohem větším rozpočtem, než měl k dispozici na přelomu století Marek Brodski. To jsou dost dobré vyhlídky pro všechny fanoušky fantasy. Špatná zpráva ale je, že tento výtvor spatří světlo světa nejdříve v roce 2020, což je opravdu dlouhá doba. Jak si tedy čekání zkrátit?

Co takhle krátkým animovaným videem od kanálu Mashed. Ten vám ukáže souboj Geralta s Gryfem v úplně jiném světle. Podívejte se sami:

zdroj: YouTube - Mashed

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nalaďte se na Zaklínačský seriál povedeným animákem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.