Nalaďte se na Zaklínačský seriál povedeným animákem

Zaklínač vypadá v animované podobě náramně!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: YouTube - Mashed

Zaklínač je jednou z mála sérií, na které "vyrostla" více než jedna generace. Nejprve se o to v devadesátých letech postaral Andrzej Sapkowski řadou povídek a hlavně románovou pentalogií. Následoval podle mnohých nepříliš povedený seriál a pak herní trilogie, která tuto polskou fantasy sérii opět nakopla.

A co je před námi? Chystá se další seriál, tentokrát pod ochrannými křídly Netflixu a s mnohem větším rozpočtem, než měl k dispozici na přelomu století Marek Brodski. To jsou dost dobré vyhlídky pro všechny fanoušky fantasy. Špatná zpráva ale je, že tento výtvor spatří světlo světa nejdříve v roce 2020, což je opravdu dlouhá doba. Jak si tedy čekání zkrátit?

Co takhle krátkým animovaným videem od kanálu Mashed. Ten vám ukáže souboj Geralta s Gryfem v úplně jiném světle. Podívejte se sami:

zdroj: YouTube - Mashed

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nalaďte se na Zaklínačský seriál povedeným animákem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.