Práce na Zaklínačském seriálu od Netflixu začínají. Kdo v něm bude hrát?

Scénáristka na svém profilu na Twitteru poodhalila další zajímavé informace.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Imgur

Kdo ví, co bychom dělali bez scénáristky Lauren S. Hissrichové, která své fanoušky skrze profil na Twitteru pravidelně informuje o novinkách týkajících se seriálu. V posledních měsících nám vyzradila postavy a nyní přidala další zajímavou informaci, kterou netrpělivě očekávají miliony nadšenců po celém světě.

„Casting už brzy začne. A ne, neřeknu vám, koho jsme k nám pozvali, takže se neptejte. Ale je tu něco velmi důležitého, co musíte vědět," pověsila scénáristka na svůj profil před několika dny.

K příspěvku přiložila i další informace. Podle Hissrichové prý pro casting vytvořili kompletně nové scény, aby v případě úniku uchránili fanoušky od jakýchkoliv spoilerů, ale hlavně aby díky nim našli toho nejlepšího herce pro danou roli. Další zajímavou informací pak budiž fakt, že Marigold ponese v seriálu svoje originální polské jméno Jaskier.

Tyto střípky zatím vypadají velice nadějně, to nejdůležitější ale teprve přijde. My tedy budeme přát štábu šťastnou ruku při výběru herců a při následném natáčení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Práce na Zaklínačském seriálu od Netflixu začínají. Kdo v něm bude hrát?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.