Práce na Zaklínačském seriálu od Netflixu začínají. Kdo v něm bude hrát?

Scénáristka na svém profilu na Twitteru poodhalila další zajímavé informace.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Imgur

Kdo ví, co bychom dělali bez scénáristky Lauren S. Hissrichové, která své fanoušky skrze profil na Twitteru pravidelně informuje o novinkách týkajících se seriálu. V posledních měsících nám vyzradila postavy a nyní přidala další zajímavou informaci, kterou netrpělivě očekávají miliony nadšenců po celém světě.

„Casting už brzy začne. A ne, neřeknu vám, koho jsme k nám pozvali, takže se neptejte. Ale je tu něco velmi důležitého, co musíte vědět," pověsila scénáristka na svůj profil před několika dny.

K příspěvku přiložila i další informace. Podle Hissrichové prý pro casting vytvořili kompletně nové scény, aby v případě úniku uchránili fanoušky od jakýchkoliv spoilerů, ale hlavně aby díky nim našli toho nejlepšího herce pro danou roli. Další zajímavou informací pak budiž fakt, že Marigold ponese v seriálu svoje originální polské jméno Jaskier.

Tyto střípky zatím vypadají velice nadějně, to nejdůležitější ale teprve přijde. My tedy budeme přát štábu šťastnou ruku při výběru herců a při následném natáčení.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Práce na Zaklínačském seriálu od Netflixu začínají. Kdo v něm bude hrát?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.