PlayStation 4 a meziplatformní hraní? Brzy to bude realita

Sony chce najít způsob, díky kterému by mohli uživatelé PS4 hrát s majiteli ostatních konzolí.

PlayStation 4

PlayStation 4 FOTO: Gamebro.cz

Vypadalo to jako marný boj, ale v Sony konečně změnili svůj názor. Výrobce nejprodávanější konzole stávající generace konečně začal hledat způsob, díky kterému by si mohli uživatelé strojů od ostatních výrobců zahrát mezi sebou.

PlayStation 4 to do této chvíle umožňoval jen mezi počítačovými hráči a tituly hratelnými i na mobilech. Podle nejnovějších informací  z konference Gamelab ve Španělsku to tedy konečně vypadá, že by se populární japonská společnost konečně mohla vydat správnou cestou.

„Nasloucháme a hledáme tu nejlepší z několika možností," odpověděl na otázku meziplatformního hraní kreativní ředitel Sony Interactive Entertainment America Shawn Layden. „Jsem si jistý, že nalezneme takové řešení, které bude přijatelné jak pro naši herní komunitu, tak pro nás."

img-responsive

Rocket League | foto: gamespot.com

Je podle vás myšlenka neomezeného hraní mezi všemi platformami reálná, nebo jde jen o prázdná slova?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PlayStation 4 a meziplatformní hraní? Brzy to bude realita

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.