Nehráli jste Destiny 2? Vyzkoušejte si jej úplně zdarma

Všichni, co ještě neměli tu čest s nejnovějším kouskem od Bungie, budou moct tuto pecku vyzkoušet úplně zadarmo.

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Už uběhlo několik měsíců od doby, kdy vyšel poslední díl ze série Destiny. Teď se ale chystá další rozšíření příběhu, které přinese DLC Forsaken, a tak tvůrci hledají způsob, jak do svého titulu nahnat nové tváře a přilákat zpět ty staré. Proto sáhli po víkendu zdarma.

Od 29. června do 1. července bude Destiny 2 hratelný bez placení pro všechny majitele PlayStation 4. A pokud vás během této doby hra zaujme, můžete si ji pořídit i se zajímavou slevou společně s nadcházejícím datadiskem. Po přechodu na plnou verzi navíc neztratíte svůj postup, takže budete moct pokračovat tam, kde jste skončili.

zdroj: YouTube

Pokud tedy máte PlayStation 4, neváhejte a hru určitě vyzkoušejte.

Témata: Destiny 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nehráli jste Destiny 2? Vyzkoušejte si jej úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.