Life is Strange 2 naváže na vaše volby z prvního dílu

To vytvoří prostor pro znovuhratelnost a několik unikátních dějových linek.

Life is Strange

Life is Strange FOTO: GAMIFIQUE.cz

Vypadá to, že Life is Strange 2 bude brát v potaz vaše volby, které jste učinili v první sezóně. Není to sice potvrzená věc, ale vyplývá to z některých souborů nedávno vydaného spin-offu The Awesome Adventures of Captain Spirit, který si můžete už nyní zahrát úplně zdarma.

Uživatel Redditu o0Baconer0o se se svým nálezem pochlubit na uživatelském fóru. Podle příspěvku to tedy vypadá, že se dříve učiněné volby buďto přenesou do dalšího dílu, nebo je hra vygeneruje sama, pokud jste předešlou sezónu nehráli.

Vývojáři tuto informaci ještě oficiálně nepotvrdili, ale je více než pravděpodobné, že to bude možné. Zjistíme to nejpozději  27. září, kdy vychází první epizoda.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Life is Strange 2 naváže na vaše volby z prvního dílu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.