Zahrajte si Unravel 2 úplně zdarma

Nedávno vydané pokračování populárního Unravel si nyní můžete zahrát úplně zdarma.

Unravel 2

Unravel 2 FOTO: Origin

Tohle se EA opravdu povedlo. Nikdo netušil, že se na Unravel 2 pracuje a už vůbec by nikoho nenapadlo, že tento kousek vyjde už během E3. Jenže stalo se a zajímavá hopsačka pro dva hráče už je nyní dostupná na Originu za necelých 520 korun.

Pokud si ale nejste jistí, jestli by vás tento kousek bavil, tak si jej můžete úplně zdarma vyzkoušet. Stačí kliknout na tento odkaz, který vás přesměruje na stránky Originu. Poté si musíte stáhnout klienta Origin (pokud ještě nemáte), vytvořit si bezplatný účet a můžete hrát až 10 hodin. Sami, nebo se svým kamarádem.

Všichni členové Origin Access či EA Access navíc dostanou 10% slevu na Unravel 2 a samozřejmě přístup k desítkám titulům jako je Battlefield 1, Titanfall 2, Dragon Age Inquisition a dalším...

zdroj: YouTube

Témata: Unravel 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si Unravel 2 úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.