Uncharted 4: A Thief's End byl odložen na jaro 2016

Špatnou zprávu máme pro všechny, kteří čekali, že si ještě tento rok zahrají pokračování s Nathanem Drakem. Před malou chvílí oznámilo Sony, že Uncharted 4: A Thief’s End se kvůli své velikosti odkládá na jaro 2016.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End FOTO: Naughty Dog

„Tým strávil již mnoho let s Nathanem Drakem a každá nová hra pro ně hodně znamená. Jelikož by toto měl být doposud vrchol celé série, vývojářský tým to nebere vůbec na lehkou váhu. Tato hra si zaslouží každý kousek propracovaný do posledního detailu, precizní vizuál a kvalitní vyprávění, prostě tak, jak se Naughty Dog proslavila,“ stojí v tiskové zprávě.

„Díky těmto věcem jsme se rozhodli pro těžkou věc. A to posunout datum vydání. Těch několik měsíců navíc nám pomůže splnit vysoké standardy, které hráči očekávají od Naughty Dog.“

Původně měl čtvrtý Uncharted vyjít ještě tento rok, teď si ale minimálně budeme muset počkat na jaro 2016. Hra byla oficiálně představena na E3 2014 exkluzivně pro PS4.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uncharted 4: A Thief's End byl odložen na jaro 2016

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.