Kingdom Come: Deliverance obohatilo první DLC zdarma

První z plánovaných DLC už konečně dorazilo. Co přináší nového?

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Bude to záhul

Kingdom Come: Deliverance je těžká hra sama o sobě. Pokud vám ale přijde tvrdý středověk a věrný soubojový systém moc jednoduchý, tak nyní se dočkáte mnohem větší výzvy. Vyšlo totiž první z řady DLC s názvem hardcore mode a jak už sám název napovídá, razantně zvedá obtížnost hry.

Soubojový systém je nyní ještě realističtější. Údery mají mnohem větší dopad a boj se zkušeným šermířem tak nyní bude mnohem větší výzvou. Ale souboje nebudou to jediné, co vás bude trápit.

Zapomeňte rychlé cestování. Nyní musíte celou lokaci projet buďto na koni, nebo pěšky. Za své zboží získáte mnohem méně peněz, budete dostávat mnohem menší odměny a také si připlatíte za běžné opravy. Už jen tento výčet vypadá poměrně hrozivě, ale to je teprve začátek.

Nově budou nebezpečné i samotné hrnce na vaření jídla. Nyní se na ně nebudete moct spolehnout. Nejlepším způsobem, jak zregenerovat zdraví, je tedy nyní spánek. Zapomeňte taktéž na automatické ukládání. Hru si uložíte jen za pomoci sejvovice, spaním ve své posteli či při ukončení hry. A ani kompas už nebude dostupný. Jako orientační bod poslouží slunce nebo vlastní intuice.

img-responsive

Kingdom Come: Deliverance | foto: www.kingdomcomerpg.com

Negativní vlastnosti

A aby toho nebylo málo, na začátku hry si budete muset vybrat minimálně dvě negativní vlastnosti, které vás budou provázet celým příběhem. Před spuštěním nové hry si tedy budete muset pořádně rozmyslet, jak schopnosti namixovat, protože každá z nich bude výrazným způsobem ovlivňovat hratelnost.

Krom těchto zajímavých změn patch 1.6 přináší i několik potřebných oprav týkajících se zejména problémů, jež zabraňují v dokončení určitých úkolů. Ovšem najdeme tu i jiné změny. Tak například NPC nyní mnohem rychleji reagují na to, když se hráč vzdá. A dřepnutí už ihned automaticky nespustí speciální hudbu při plížení. Je toho ale mnohem víc.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kingdom Come: Deliverance obohatilo první DLC zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.