Chystá Creative Assembly pokračování Alien: Isolation?

Studio stojící za Alien: Isolation údajně kutí novou FPS hru.

Alien: Isolation

Alien: Isolation FOTO: Sega

Odnož Creative Assembly, která je zodpovědná za jednu z nejpovedenějších her roku 2014, pracuje na novém taktickém FPS. Vyzradila to pracovní nabídka na jejich webových stránkách. V ní se studio poohlíží po pozici Senior UI Artist, která by měla mít na starost uživatelské rozhraní a jeho následnou optimalizaci pro "novou neoznámenou značku."

Půjde ale o pokračování Alien: Isolation? Ještě nedávno to vypadalo, že by se o něj Creative Assembly opravdu mohli postarat, ale v tuto chvíli je to velice nepravděpodobné. Na dalším dílu z této série údajně pracuje Cold Iron Studios.

Uvidíme, o co půjde. Více se možná dozvíme už na nadcházejícím Gamescomu, který se bude konat od 21. do 25. srpna v Kolíně nad Rýnem.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá Creative Assembly pokračování Alien: Isolation?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.