Získejte 300 000 $ do GTA Online zdarma

Co pro to musíte udělat?

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Rockstar Games si vymysleli zajímavý způsob, jak nalákat svoje hráče zpět a jak odměnit ty poctivé. V následujících týdnech totiž budou rozdávat 300 tisíc dolarů všem, kteří splní dvě jednoduché podmínky.

Tou první je přihlášení mezi dnešním dnem a pondělím. Pokud to stihnete a přihlásíte se i mezi 3. a 9. červencem, zapíšete se tak do "knihy hostů" a můžete se těšit na zaslouženou odměnu v podobě pořádné sumy virtuálních peněz a speciálního oblečku.

Proč to vůbec tvůrci dělají? Jde o propagaci nového updatu "noční klub," který vyjde už příští měsíc. Níže se můžete podívat i na zajímavý trailer, který potvrdil jeho vydání.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte 300 000 $ do GTA Online zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.