K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Získejte 300 000 $ do GTA Online zdarma

Co pro to musíte udělat?

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Rockstar Games si vymysleli zajímavý způsob, jak nalákat svoje hráče zpět a jak odměnit ty poctivé. V následujících týdnech totiž budou rozdávat 300 tisíc dolarů všem, kteří splní dvě jednoduché podmínky.

Tou první je přihlášení mezi dnešním dnem a pondělím. Pokud to stihnete a přihlásíte se i mezi 3. a 9. červencem, zapíšete se tak do "knihy hostů" a můžete se těšit na zaslouženou odměnu v podobě pořádné sumy virtuálních peněz a speciálního oblečku.

Proč to vůbec tvůrci dělají? Jde o propagaci nového updatu "noční klub," který vyjde už příští měsíc. Níže se můžete podívat i na zajímavý trailer, který potvrdil jeho vydání.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte 300 000 $ do GTA Online zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.