Telltale Games konečně mění engine

Vítejte v 21. století!

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: Microsoft

Telltale umí dělat hry. V jejich titulech najdeme morální rozhodnutí, parádní příběh i poměrně vydařenou hratelnost. Jediné, co jejich kouskům v poslední době chybí, je lepší grafika.

Jejich engine je totiž opravdu zastaralý. První verze vznikla už v roce 2004 a i přes řadu úprav už nedokáže držet krok s dnešní dobou. Podle anonymního zdroje, který se pochlubil webu Variety, už konečně dozrál čas na změnu.

Telltale Games údajně přecházejí na Unity, jenž patří mezi nejoblíbenější vývojářské nástroje nejen mezi nezávislými vývojáři. Uvidíme, jak se to podepíše na jejich nově chystaném titulu Stranger Things, jenž už má běžet právě na tomto enginu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Telltale Games konečně mění engine

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.