Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

Chcete si průchod hrou něčím ozvláštnit? Sáhněte po této modifikaci!

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

Dohráli jste Fallout 4 tolikrát, že to už ani nedokážete spočítat? Znáte všechny zdejší mechaniky nazpaměť? Tak potom pro vás máme zajímavý tip na modifikaci, který vám průchod hrou opět o něco opepří.

S tímto modem si budete moct ještě více vylepšovat svoji postavu za pomoci implantátů aniž byste museli mít strach, že po vás půjdou všichni "slušní lidé" Wastelandu.

Pokud máte strach, že půjde jen o malý zlepšovák, který nebude mít na hru absolutně žádný vliv, nemusíte mít strach. RD-Technologies Cybernetic Implants ve vás bude podněcovat touhu prozkoumávat svět. Pomůžou k tomu hlavně nákresy, ke kterým se dostanete až po pečlivém pátrání a naslouchání ostatním lidem. Poté ještě bude nutné nasbírat samotné moduly a implantát bude na světě.

Pakliže vás tento kousek zaujal, klikněte na přiložený odkaz.

Témata: Fallout 4 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.