Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 FOTO: www.forzamotorsport.net

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení na Windows Store. Nešlo o žádnou promo akci, beta testování, ale o chybu, která přinejmenším zklamala všechny, kteří si tento titul za tak krátkou chvíli stihli stáhnout.

Všichni, kteří tak učinili, totiž jen zbytečně přišli o spoustu místa na disku. Data jsou totiž v tuto chvíli úplně k ničemu (tedy alespoň pro běžné hráče) a stažitelná verze nebyla ani hratelná. Proto vývojáři na svém oficiálním Twitteru informovali, že kdo už soubory stáhnul, buďto nemusí dělat nic, nebo může bezpečně všechna data smazat.

Finální verze totiž bude dostupná až za čtyři měsíce. Jakmile dozraje čas, stahování se automaticky spustí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.