Adventura D4 se možná dočká vydání na PC

Exkluzivní Xbox One adventura D4: Dark Dreams Don’t Die by se mohla podívat i na PC. Jedná se o další hru Hidetaki Suehira, který stojí za Deadly Premonition, jednou z nejzajímavějších her minulé generace.

D4: Dark Dreams Don't Die

D4: Dark Dreams Don't Die FOTO: Facebook

Celá tato novinka pochází z tweetu, který na internet umístil Brandon Sheffield, ředitel studia Necrosoft Games. Ten si mohl jako jeden z prvních vyzkoušet první funkční PC verzi D4. Zatím ale není vůbec jisté, jestli se toho dočkáme, protože k tweetu bylo doplněno následující: „Není jasné, jestli to někdy vyjde na PC, každopádně to funguje!“

Podle serveru pcgamer.com by to ale nedávalo smysl, kdyby studio pracovalo na zprovoznění PC verze a nemělo v plánu následně hru vydat. Na případné oficiální oznámení si tak ještě budeme muset nějakou chvíli počkat.

D4: Dark Dreams Don’t Die je epizodická adventura, která vyšla exkluzivně pro Xbox One v září minulého roku. Zatím nebylo oznámeno, kdy se dočkáme dalšího pokračování, každopádně ve světě hra získala dobré ohlasy jak od redaktorů, tak i od hráčů.

K ovládání celé hry se používá Kinect, pomocí jednoduchých gest a hlasových povelů pak odkrýváte tajemný mysteriozní příběh zavražděné manželky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Adventura D4 se možná dočká vydání na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.