Všechny hry od Valve pořídíte za směšnou částku

Toto se důvod, proč se všichni těší na slevy na Steamu.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Steam

V posledním TOP5 článku jsme vám přestavili ty nejlepší hry, na které vám stačí necelých 130 korun. Pokud máte v kapse čtyři stovky, nedostanete za ně jenom jednu hru, ale celý balík. A ještě vám zbude pár kaček na některou z našeho žebříčku.

Ne, tohle opravdu není žert. Valve se totiž během svého červnového slevového maratonu rozhodlo, že svůj Coplete Pack zlevní z původních 165 eur na směšných 12,52, tedy necelých 333 korun. A nemusíte mít strach, že v tomto balíčku najdete jen nějaké zbytky.

Jedná se o plnohodnotný balík složený ze všech her, které Valve vydali. Najdete tu tedy Counter Strike: Global Offensive, Portal 2, Half-Life 2, Day of Defeat či starší kousky, které dohromady dávají balíček 19 titulů. Kompletní seznam si můžete prohlédnout zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Všechny hry od Valve pořídíte za směšnou částku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.