Definitivní edice Original Sin II změní hru k nepoznání

Definitivní edice neposlouží jen ke změně názvu, ale přinese také spoustu zajímavých změn.

Divinity Original Sin II

Divinity Original Sin II FOTO: www.divinity.game/

Larian Studios se loni vytáhli povedeným RPG Divinity: Original Sin II. A že se jedná o opravdovou pecku jste se mohli přesvědčit i v naší recenzi, kde jsme hře udělili plný počet bodů a vychválili ji do nebes. Proto se už nemůžeme dočkat, až konečně vyjde Definitivní edice, která přinese spoustu vítaných změn.

Tou největší bude "lehce" přepsaný příběh. Scénáristé totiž během posledních měsíců opravdu zabrali a do hry tak přibude 130 tisíc nových slov. To je pro představu tolik, kolik mají opravdu macaté romány. To ale není všechno. 150 tisíc dalších slov bylo přepsáno, což znamená, že se můžeme těšit na nové vedlejší úkoly a spoustu nových dialogů, které nám ještě lépe přiblíží pozadí a motivaci hlavních hrdinů.

Drobných změn doznají i souboje. Vývojáři totiž chtějí vyrovnanější zážitek, takže některé boje o něco zlehčili, jiným pak zvedli obtížnost. „Výsledný zážitek nyní bude mnohem příjemnější. Začátek vás mnohem více připraví na to, co přijde později, a pokaždé vám přichystá nové zážitky," svěřili se tvůrci ve svém novém videu.

Definitivní edice bude úplně zdarma pro všechny, kteří už hru vlastní. Nic si nezaplatíme ani za nové DLC, které vyjde taktéž v srpnu.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Definitivní edice Original Sin II změní hru k nepoznání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.