Mezi fanoušky Assassin's Creed se rozmohl zajímavý trend

Začalo to nevinnou výzvou a teď je z toho doslova lavina vtipných příspěvků.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Každý by čekal, že se budou fanoušci Assassin's Creed po oznámení nového dílu zabývat právě nejnovějším přírůstkem, který vyjde už za několik měsíců. Jenže příznivci tohoto univerza jdou proti proudu a vymysleli si vlastní způsob zábavy.

V největší komunitní skupině zabývající se právě touto sérií od Ubisoftu na Facebooku nedávno vypukl zajímavý trend, který se teď stará o většinu příspěvků. Pod hashtagem #challengeaccepted členové skupiny přidávají svoje "skryté čepele."

Pokud jste se s pojmem skrytá čepel ještě nesetkali, tak vězte, že se jedná o speciálně upravený skrytý nůž, který používají asasíni ve všech dílech k překvapivému zabíjení svých obětí. A když už víte, o co se jedná, můžeme si ukázat ty nejzábavnější příspěvky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mezi fanoušky Assassin's Creed se rozmohl zajímavý trend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.