Objeví se Red Dead Redemption 2 i na PC?

Naděje vzplála! Objevilo se nové vodítko, které naznačuje vývoj PC verze.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

První díl povedené westernové akčňárny Red Dead Redemption vyšel jenom na konzole. Počítačoví hráči tak přišli o další skvělý titul a neustále tak bombardují Rockstar Games, aby pokračování vyšlo i na PC. A vypadá to, že se možná i dočkáme.

Jeden z vývojářů na svůj LinkedIn profil vyvěsil pracovní zkušenosti, mezi nimiž byl i Red Dead Redemption 2. Za pomlčkou pak uvedl i seznam platforem - PS4, Xbox One a překvapivě i PC. První si toho všiml portál VG247 a poté se spustila taková lavina, kterou nejspíše ani nešťastný vývojář neočekával. Následně tedy tyto informace smazal.

I když jde jen o malé vodítko a s největší pravděpodobností se jedná o překlep, i tak nám dává naději. Rockstar Games totiž ještě oficiálně nevyvrátili možnost portu na počítače, takže je možné, že se bude opakovat podobný scénář jako u GTA V. Ten tehdy vyšel jen na Xbox 360 a PlayStation 3, ale později následovala i propracovanější PC verze.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Objeví se Red Dead Redemption 2 i na PC?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.