Objeví se Red Dead Redemption 2 i na PC?

Naděje vzplála! Objevilo se nové vodítko, které naznačuje vývoj PC verze.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

První díl povedené westernové akčňárny Red Dead Redemption vyšel jenom na konzole. Počítačoví hráči tak přišli o další skvělý titul a neustále tak bombardují Rockstar Games, aby pokračování vyšlo i na PC. A vypadá to, že se možná i dočkáme.

Jeden z vývojářů na svůj LinkedIn profil vyvěsil pracovní zkušenosti, mezi nimiž byl i Red Dead Redemption 2. Za pomlčkou pak uvedl i seznam platforem - PS4, Xbox One a překvapivě i PC. První si toho všiml portál VG247 a poté se spustila taková lavina, kterou nejspíše ani nešťastný vývojář neočekával. Následně tedy tyto informace smazal.

I když jde jen o malé vodítko a s největší pravděpodobností se jedná o překlep, i tak nám dává naději. Rockstar Games totiž ještě oficiálně nevyvrátili možnost portu na počítače, takže je možné, že se bude opakovat podobný scénář jako u GTA V. Ten tehdy vyšel jen na Xbox 360 a PlayStation 3, ale později následovala i propracovanější PC verze.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Objeví se Red Dead Redemption 2 i na PC?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.