Sekiro bude ještě těžší než Dark Souls

Umíte si to vůbec představit?

Sekiro

Sekiro FOTO: Xbox YouTube

Na letošní E3 byla představena nová hra od věhlasného japonského studia From Software. To se po svých posledních titulech stylizovaných spíše pro západní publikum mohlo vrhnout na něco, do čeho bude moct vložit i něco ze své dlouhé japonské historie.

Nepůjde ale o anime akčňárnu. Z traileru bylo jasně vidět, že jejich nová hra ponese spoustu společných znaků s předchozími sériemi. Jedním z nich samozřejmě bude i obtížnost, kterou tvůrci rozhodně nechtějí snižovat.

„Myslíme si, že každý hráč si naše hry užívá z úplně jiného důvodu," sdělil v rozhovoru pro Gamespot ředitel a prezident From Software Hideka Miyazaki. „Pokud jste ten typ hráče, který si rád všechno dopředu naplánuje, pozná soupeřovy slabiny a pohyby, tuhle hru si rozhodně užijete."

Miyazaki taktéž dodal, že Sekiro zabaví i ty, kteří mají radši hutnou akci a spoustu zabíjení. Všechny ale ujistil, že tohle nebude jen jednoduchá bezduchá mlátička: „Bude to opravdu výzva. Větší než ve všech našich předchozích hrách."

zdroj: YouTube

Vypadá to tedy, že masochisté budou mít žně. Nám ostatní zbudou jen oči pro pláč a spousta rozbitých periferií.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sekiro bude ještě těžší než Dark Souls

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Proč se těšit na Battlefield V? Tady je pět důvodů!

11.11.2018 14:53 Nový Battlefield vychází už příští čtvrtek. Proto jsme se rozhodli, že pro vás připravíme článek,…

Protipirátská ochrana padla. Assassin's Creed Odyssey už je ke stažení na…

11.11.2018 12:13 Ochrana Assassin's Creed Odyssey padla po více než měsíci. To je o dva měsíce dříve než u…

Související:

Nejčtenější články

  1. Nejprodávanější hra na PS4 za říjen? Red Dead Redemption 2 to překvapivě není

  2. Lord of the Rings Online se vrací ke kořenům. Po vzoru WoW nabídne návrat ke starým prvkům

  3. Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.