Fortnite na mobilech vydělal balík

Populární hra od Epic Games nesklízí úspěch jen na počítačích, ale i na mobilních zařízeních.

Fortnite

Fortnite FOTO: Epic Games

Počítače a konzole začínají mít hodně zdatného konkurenta - mobily. Hraní na telefonech je totiž mnohem dostupnější díky tisícovkám titulům zdarma a hlavně skladovatelnosti. Ne každý si totiž může zahrát AAA tituly ve vlaku, ve škole či při čekání na autobus.

To dobře ví i Epic Games, která přivedla Fortnite i na mobily a po devadesáti dnech už slaví obrovský úspěch. Během té doby se jí totiž podařilo získat 100 milionů dolarů, což ji řadí na druhou příčku mezi tituly, kterým se této částky podařilo dosáhnout nejrychleji.

Populární kousek tak dýchá na záda už jen Clash Royale, který této met dosáhnul během neuvěřitelných 51 dní. Za minulý rok tuto částku dokonce dvanáctinásobně překročil a nepolevuje ani letos. Je velice nepravděpodobné, že by trhák od Epic Games jednou Clash Royale přeskočil, ale může mu alespoň zdatně sekundovat.

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fortnite na mobilech vydělal balík

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět o něco blíže

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.