Vydání Assassin's Creed Odyssey doprovodí román

Společně s novým dílem tradičně vyjde i román a další zajímavé knihy.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Vydání nového dílu tradičně doprovodí i román, který ponese stejný podtitul jako hra. Zatím není jisté, který spisovatel ji napsal, ale máme alespoň náznaky toho, o čem bude pojednávat. Hlavní hrdinkou bude Kassandra, jejíž rodina ji odsoudila k vyhnanství. Nyní se ale vydává na epické dobrodružství, během něhož se pokusí odhalit pravdu o jejím tajemném rodokmenu. A jak tomu tak u podobných děl bývá, "shodou náhod" se stane i legendární řeckou hrdinkou.

Dalším zajímavým kouskem je art book. V něm uvidíme stovky konceptů, náčrtů, kreseb, 3D remderů a také komentáře výtvarníků, kteří za těmito uměleckými díly stojí. Art book bude dostupný už 23. září.

Třetím do party bude průvodce, jenž vyjde v říjnu. Najdete v něm spoustu užitečných informací o tehdejším světě, tipy, jak v něm přežít, a také malé překvapení v podobě klíče, který půjde uplatnit na Uplayi. Přibalena bude i tištěná mapa.

img-responsive

Assassin's Creed Odyssey | foto: Assassinscreed.ubisoft.com

Vybavíte se těmito pomůckami, nebo si raději užijete prozkoumávání na vlastní pěst bez pomoci externích předmětů?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vydání Assassin's Creed Odyssey doprovodí román

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.