K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Stealth mod ve Fallout 76 nám dá nevídané možnosti

Absence NPC nám v žádném případě nezabrání kreativně využívat dostupné schopnosti.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Fallout 76 je pro všechny velkou neznámou. A ještě větší pozornost budí některé schopnosti, které byly dostupné v předchozích dílech. Jednou z nich je i plížení, na které si tvůrci posvítili ve svém novém videu na Twitteru.

„Jakmile si dřepnete, spustíte tím stealth mod," vysvětluje Jeff Gardiner, hlava projektu. „Tečka na mapě velice rychle zmizí, takže vás podle ní ostatní hráči nebudou moct najít."

To nabídne hráčům nové možnosti taktizovaní. Při přepadení se bude možné nepozorovaně ukrýt a poté překvapivě udeřit. Stejným způsobem bude možné nepřátelským pohledům uprchnout.

Jestli tato funkce bude fungovat tak dobře, jak nám to ukázal Jeff Gardiner v novém videu, uvidíme už 14. listopadu, kdy Fallout 76 vychází na počítače, PS4 a Xbox One. Před tím nás ale čeká otevřená beta, která odstartuje s předstihem na Xboxu One.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Stealth mod ve Fallout 76 nám dá nevídané možnosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.