CS:GO čeká velká změna

Podle vývojářů jde o největší změnu od vydání v roce 2012.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Steam

Fanoušci si poslední dobou stěžují, že Valve Counter Strike upozadil před ostatními hrami a že se o něj vůbec nestará. Spousta příznivců tak s hraním na protest skončila a tajně doufá, že se po dlouhé době něco změní. A dočkali se.

Vývojáři se poprvé od vydání rozhodli upravit rozhraní. První obrázky si můžete prohlédnout pod tímto článkem. Pokud se vám zalíbí, můžete si jej sami vyzkoušet. Stačí jen kliknout pravým tlačítkem na CS:GO ve své knihovničce, najet na záložku betaverze a v rozbalovacím seznamu vybrat Panorama.

Stahujte ale jen na vlastní nebezpečí. Rozhraní ještě není hotové, takže pokud jej nainstalujete, budete moct hrát jen proti soupeřům řízeným umělou inteligencí. Nechcete-li ztrácet čas, mrkněte jen na obrázky a počkejte, až rozhraní vyjde vjednom z dalších updatů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CS:GO čeká velká změna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět o něco blíže

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.