Cyberpunk 2077 možná vyjde už příští rok

Několik obchodních řetězců možná vyzradilo datum vydání.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Viděli jsme teprve dva trailery, dostali jsme příšlib brzkého gameplaye a také několik zajímavých informací, které nám naznačují, že je Cyberpunk 2077 už pokročilém stádiu vývoje.

To ostatně dokládají i data vydání, jimiž se pochlubilo hned několik obchodů. Tak například podle předního obchodního rumunského řetězce Altex vyjde očekávaný polský titul už 31. 8. 2019. To je velice překvapivé datum, protože většina AAA her vychází buďto na podzim, v zimě, nebo na jaře. Pravděpodobněji potom zní datum 28. 11. 2019, který uvádí jeden menší slovenský obchod.

Nejedná se sice o oficiálně potvrzené informace, na druhou stranu ale příští rok nemusí být nereálný, protože na hře se pracovalo souběžně se třetím Zaklínačem. To však není jediné vodítko. 

Už v tuto chvíli je jasné, že Cyberpunk 2077 vyjde na stávající generaci konzolí. Ta už je na konci svého životního cyklu, takže bychom se vůbec nedivili, kdyby příští veletrh E3 patřil jejich nové generaci  To znamená, že polskému studiu nezbývá moc času. Před několika lety navíc tvůrci sami avizovali, že hra vyjde mezi lety 2017 a 2021. 

Jestli si zahrajeme už příští rok zjistíme možná už velmi brzy. V srpnu se totiž koná Gamescom, na nějž by měl CD Projekt RED dorazit i s hratelným demem. Zveřejní v Kolíně nad Rýnem i datum vydání?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cyberpunk 2077 možná vyjde už příští rok

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.