Assassin's Creed Odyssey bude nejzábavnějším dílem série

Bude to jen rychlokvaška, nebo propracované pokračování? Režisér Ubisoft Quebec má jasno!

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Každý má na nový Assassin's Creed svůj názor. Někteří se na něj těší, jiní jsou na rozpacích a ti další už na sérii dávno zanevřeli. I tak Ubisoft nesklání zbraně a s jistotou tvrdí, že Odyssey bude tím nejpropracovanějším a nejzábavnějším dílem z celé série.

„Když popřemýšlím nad tím, jaké vám dáváme možnosti - vlastní rozhodnutí, více možností, více RPG prvků... Už se nemůžu dočkat, až si sami hráči naši hru vyzkouší," nešetří slovy chvály Scott Phillips, ředitel Ubisoft Quebec.

„Tento díl přinese úplně novou úroveň interaktivity, voleb, větší dynamičnost. Z historie si prostě uděláte vlastní hřiště. Není to jen místo, kde se podíváte Sokratovi do tváře. Tady mu můžete položit vlastní otázku, filozofovat s ním..."

Vývojáři své tituly vždy vychvalují do nebes, proto bychom raději měli být opatrnější. Assassin's Creed Odyssey totiž zatím nevypadá jako to nejlepší, co nás na podzim čeká. Více se ale dozvíte v našem dalším článku.

Zdroj: VentureBeat.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey bude nejzábavnějším dílem série

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.