Turnaj ve Fortnite ovlivnil sledovanost intimních videí

Další důkaz, že Fortnite je největší hrou současného herního průmyslu.

Fortnite

Fortnite FOTO: Epic Games

Od svého vydání se hra rozrostla raketovým tempem. Pravidelně si ji spouští miliony hračů a tak není divu, že obrovskou sledovanost mají i profesionální klání. A to až takovou, že stránky s filmy pro dospělé během turnaje zaznamenaly propad sledovanosti o téměř 14 %.

S těmito statistikami se pochlubila společnost YouPorn, která zveřejnila i přehledný graf se sledovaností v určitých hodinách. Před startem samotného turnaje nesledovali majitelé žádný výrazné výkyvy. Ty ale přišly mezi 16 a 18 hodinou, kde nejvýraznější pád sledovanosti činil závratných 13,57 %. Na Twitchi, kde se Pro-Am streamoval, přitom v tu chvíli dřepělo více než milion diváků.

A pokud by se hvězdy tohoto turnaje nakonec rozhodli ukončit svoji kariéru a dát se na "hereckou" dráhu, určitě by neprohloupili. Zejména Desiigner, který zaznamenal 721% posun ve sledovanosti na YouPornu, nebo Jordyn Jones s jeho 437 procenty.

Zdroj: VG247

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Turnaj ve Fortnite ovlivnil sledovanost intimních videí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.