Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

Tvůrci odhalili systémové požadavky Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Je veřejným tajemstvím, že během E3 CD Projekt RED prezentoval téměř hodinový gameplay za zavřenými dveřmi. Ten byl podle přítomných opravdu úžasný a hlavně propracovaný, což značí, že je hra v pokročilé fázi vývoje.

Proto není divu, že fanoušky zajímaly hardwarové specifikace stroje, na kterém bylo demo předváděno. A světe div se, Alicja Kozera, specialistka pro práci s komunitou, vybavení počítače opravdu zveřejnila. Tady jsou:

CPU: Intel i7-8700K - základní takt 3,70 GHz

ZD: ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING

RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15

GPU: GeForce GTX 1080 Ti

SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe

Zdroj: Corsair SF600 600W

To samozřejmě neznamená, že ke hře budeme potřebovat tak silnou mašinu. Cyberpunk 2077 4ještě není dost dobře vyladěný a co je důležitější, CD Projekt RED chtěl svůj titul předvést při vysokém nastavení detailů a se stabilním frame ratem.

Dá se tedy očekávat, že reálné požadavky budou o něco nižší. Zvlášť pokud hra opravdu vyjde na současnou generaci konzolí. V tom případě by k rozjetí stačil stroj hardwarově podobný PlayStationu 4 či Xbox One a takový už v dnešní době seženete za přijatelnou sumu.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.