Gameplay z Red Dead Redemption 2 uvidíme už brzy

Prozatím jsme se museli spokojit jen s trailery, ale záběry z hraní už jsou prý na cestě.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Mnozí z nás doufali, že se Rockstar Games objeví na E3 a ukážou další záběry z jejich ostře sledovaného westernového titulu Red Dead Redemption 2. Nestalo se, ale studio prý v Lost Angeles přece jen bylo a za zavřenými dveřmi ukazovalo novinářům právě záběry z hraní.

Tuto informaci nedávno přinesla řada žurnalistů, která údajně měla to štěstí a na předváděčku se dostala. Více informací se ale dozvíme až po skončení embarga, které bylo na zveřejnění informací zcela jistě uvaleno.

Kdy bychom se tedy mohli nových záběrů dočkat? Nejpravděpodobněji se jeví hráčsky mnohem přívětivější Gamescom, kam by populární studio stojící i za sérií GTA mohlo dorazit společně s hratelnou demoverzí pro veřejnost. To se ale dozvíme až v srpnu, kdy tato akce opět vypukne.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gameplay z Red Dead Redemption 2 uvidíme už brzy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.