K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

World of Tanks přidává nový fotbalový mod

Fotbálek s auty už mnozí z nás vyzkoušeli, co to takhle zkusit s tanky?

World of Tanks

World of Tanks FOTO: worldoftanks.eu

Mistrovství světa ve fotbale je velká událost. Koná se jednou za čtyři roky a dostanou se na něj jen ty nejsilnější týmy, které projdou ošidnou kvalifikací. Pokud ale fotbalem nežijete, můžete si jej vyzkoušet alespoň ve World of Tanks v novém updatu. 

Herní mod by se dal přirovnat k Rocket League. Hraje se ve třech proti třem s několika unikátními tanky, které ale oproti vzpomínané předloze nedokážou dělat triky ve vzduchu ba ani létat. Na druhou stranu můžou na míč vysílat projektily ze svých děl, což občas dokáže pořádně zamíchat kartami. 

Pokud si chcete tento zajímavý experiment vyzkoušet, neotálejte. Dostupný bude až do 29. června a poté nenávratně zmizí v mlze. Na památku vám pak zůstanou jen odměny, které dostanete za plnění denních misí a také za dosažené úspěchy.

zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Tanks přidává nový fotbalový mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.