World of Tanks přidává nový fotbalový mod

Fotbálek s auty už mnozí z nás vyzkoušeli, co to takhle zkusit s tanky?

World of Tanks

World of Tanks FOTO: worldoftanks.eu

Mistrovství světa ve fotbale je velká událost. Koná se jednou za čtyři roky a dostanou se na něj jen ty nejsilnější týmy, které projdou ošidnou kvalifikací. Pokud ale fotbalem nežijete, můžete si jej vyzkoušet alespoň ve World of Tanks v novém updatu. 

Herní mod by se dal přirovnat k Rocket League. Hraje se ve třech proti třem s několika unikátními tanky, které ale oproti vzpomínané předloze nedokážou dělat triky ve vzduchu ba ani létat. Na druhou stranu můžou na míč vysílat projektily ze svých děl, což občas dokáže pořádně zamíchat kartami. 

Pokud si chcete tento zajímavý experiment vyzkoušet, neotálejte. Dostupný bude až do 29. června a poté nenávratně zmizí v mlze. Na památku vám pak zůstanou jen odměny, které dostanete za plnění denních misí a také za dosažené úspěchy.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Tanks přidává nový fotbalový mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.