Letní slevy pomalu začínají! Kde ušetřit?

Léto se blíží a tak vám přinášíme pár tipů, kde zaručeně ušetřit!

Quantum Break

Quantum Break FOTO: Remedy

Léto v herním průmyslu tradičně značí sucho a absenci zajímavých titulů. Ale také je to čas velkých slev. A to nejen těch na Steamu! Našli jsme pro vás pár slev, které vás zaručeně zaujmou.

GOG.com

Platforma od CD Projektu nabízí slevy téměř neustále. Blížící se léto je ale příslibem mnohem zajímavějších nabídek. Na GOG.com tak můžete až do 18. června ušetřit na řadě velkých či menších titulů.

Mezi největší taháky tradičně patří třetí Zaklínač, kterého pořídíte v GOTY edici jen za 500 korun. Ve slevě je i nejdražší český projekt posledních let - Kingdom Come Deliverance, novinka od odpadlíků CD Projektu - Frostpunk či jedno z nejlepších RPG posledních let, Divinity: Original Sin II, jemuž jsme v září udělili plný počet bodů.

Za svůj nákup navíc získáte i odměnu. Stačí utratit alespoň 4,09 eur (v přepočtu zhruba 105 korun) a dostanete zdarma dva roky staré RPG Sunless Sea. Přihodíte-li další tři stovky, můžete se těšit na anime akčňárnu RIME. A to se vyplatí!

Humble Store

Nejedná se sice o letní slevy, ale během tohoto víkendu můžete ušetřit i na zajeté platformě Humble Bundle. Nejzajímavěji znějí slevy v podání 2K, během nichž si můžete sestavit vlastní balíček a nakoupit tak za ještě výhodnější cenu. Klikněte na tento odkaz a přesvědčte se sami.

To ale není všechno. Pokud vám v knihovničce chybí nějaký díl Far Cry, můžete si doplnit vzdělání koupí jednoho z dílů právě na Humble Store. Pětka je o 25 procent levnější, o 60 procent pak zbylé přírůstky včetně pravěké odbočky Primal.

img-responsive

Far Cry Primal | foto: Ubisoft Montreal

Steam

A nakonec nesmíme zapomenout ani na Steam. Tam sice ještě letní slevy neprobíhají, ale na některých titulech můžete taktéž výrazně ušetřit. Ve slevě pořídíte Zaklínače, Dying Light, Hand of Fate 2 či povedený Quantum Break.

Ba co víc. Můžete si dokonce zahrát dvě hry úplně zdarma. Do zítřejších 22:00 můžete vyzkoušet Killing Floor 2 a Quake Champions. Pokud by vás náhodou nějaká z nich opravdu zaujala, můžete si ji pořídit s výraznou slevou. To je povedená nálož, ne?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Letní slevy pomalu začínají! Kde ušetřit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.