K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Valve chce zamezit "falešným hrám." Pomůžou k tomu achievementy

Od zavedení Steam Direct je to nekonečný boj. Pomůže k jeho vyřešení nové pravidlo?

Steam mění svoji politiku

Steam mění svoji politiku FOTO: www.vg247.com

Po zrušení Greenlightu a zavedení Steam Direct je populární herní platforma zaplavena řadou nových her. Drtivá většina z nich zapadne, minimum se probije na výsluní a pár z nich chce jen z důvěřivých fanoušků podvodem vylákat peníze. Po loňském omezení týkajícího se kartiček tak přichází nové pravidlo, jenž se tentokrát týká achievementů.

Ty budou nově podléhat přísné kontrole. U her, které nebudou ověřené, bude povolené maximum 100 achievementů. Problém je ale v tom, že se vám nebudou započítávat do celkového počtu získaných úspěchů a nepůjde je vystavit na svém profilu.

„Z našich dat můžeme vyčíst, že spousta uživatelů falešných her plných achievementů zneužívá, což poté mate nejen naše algoritmy, ale i samotné hráče," napsal jeden z členů Valve vysvětlení, proč k tomuto kroku přistupují.

Hry tedy budou před ověřením výrazně omezeny. Nebudou z nich padat kartičky, achievementy se nezobrazí na vašem profilu a na její stránce uvidíte i značku, která vás na tento problém upozorní. Pomůže to ale něčemu?

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve chce zamezit "falešným hrám." Pomůžou k tomu achievementy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.