Trailer k Cyberpunk 2077 skrývá zajímavé tajemství

CD Projekt RED schoval do svého traileru k Cyberpunk 2077 hodně příjemné překvapení.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Trvalo to pět dlouhých let, než jsme se konečně dočkali dalšího videa z nového vlajkového titulu polského CD Projektu. A bylo to velkolepé. Viděli jsme hlavního hrdinu, město, nadčasové technologie i akci. Jenže málokdo si všimnul hezkého easter eggu, který tvůrci připravili.

Na samém konci konference Microsoftu se objevil trailer na Cyberpunk 2077. Ještě před ním jsme mohli vidět textové rozhraní, spuštění souboru ICBRK.exe a "načítání." Všímavější jedinci ale zjistili, že jde o kódy, které je možné aktivovat na Microsoft Storu. CD Projekt RED tak odměnil 25 nejrychlejších GOTY edicí Zaklínače 3 pro Xbox One. To je další skvělý krok, který udělal CD Projekt RED vůči svým fanouškům. 

Sice už je velice nepravděpodobné, že by některý z klíčů už nebyl aktivovaný, ale můžete se podívat na záznam konference a zkusit své štěstí. Třeba tam jeden nevyužitý ještě zůstal.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trailer k Cyberpunk 2077 skrývá zajímavé tajemství

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.