Heroes of Newerth - The Grimm Hunt

Heroes of Newerth představil zcela novou mapu s názvem The Grimm Hunt. Slibuje mnohem rychlejší spád hry, předměty jako loot z Constructů a možnost dobýt nepřátelskou bázi po nasbírání 5.000 bodů.

The Grimm Hunt

The Grimm Hunt FOTO: S2 Games

Grimm's Crossing je nejnovější mapou v Heroes of Newerth. Mód zvaný The Grimm Hunt je založen na principu questu. Týmy zde musí pro výhru nasbírat dostatečný počet bodů a teprve poté mohou zajmout nepřátelskou bázi. Hráči budou bojovat s Constructy, kteří se budou náhodně spawnovat po mapě každých 30 sekund. Zabití Constructa odmění hráče 200 - 350 body, zatímco za zabití nepřátelského hrdiny je bodů pouze 50. Jakmile tým dosáhne 5.000 bodů, stane se nepřátelská báze zranitelnou a může být dobyta pro vítězství.

Každý Construct má u sebe jeden předmět. Když je Construct zabit, předmět dropne náhodnému hráči z týmu jenž zasadil poslední ránu přímo do inventáře. Pokud hráč nemá v inventáři místo, předmět se uloží ve stashi v bázi. Hráči mezi sebou v týmu mohou předměty volně měnit a sdílet. Pokud je však předmět na zemi, může jej zvednout i hráč z nepřátelského týmu. 

 Jak to tedy v praxi funguje? Prvních pět minut Constructi dropují předměty v hodnotě 300 - 1500 goldů. Power Supply, Tablet of Command, Bottle, nebo boty. Když se ručička hodin posune za pátou minutu, začnou dropovat předměty v hodnotě 1500 - 4500 goldů. Icon of the Goddess, Shrunken Head, Barrier Idol, Brutalizer, Stormspirit. Po deseti minutách padají již jen nejdražší předměty. Constructi s každou úrovní sílí, takže předměty v "late game" nebudou jen tak zadarmo. Doom Bringer, Frostfield Plate, Frostwolf´s Skull, Hellflower, Mock of Brilliance

img-responsive

Constructi | foto: S2 Games

 The Grimm Hunt představí 3 typy Constructů. Prvním jsou Guardian Constructs. Jsou neškodní jen do doby, než spadnou na polovinu života. Poté se zraněný Guardian vrhne na kohokoli, kdo na něj útočí. Druhým typem jsou Monument Constructs, kteří jsou, jak již název napovídá, nehybní. V momentě, kdy jsou zničeni se na hráče vyvalí hromada zmatených a řádně dotčených Phantomů, jenž v nich do té doby bydleli. Posledním druhem jsou Drone Constructs. Ti jsou neškodní, disponují však obrovskou pohyblivostí díky svým křídlům.

 Aby hra dostala rychlejší spád je každý Construct zobrazen na mapě 10 vteřin před každou spawnovací vlnou. Všichni hrdinové také začínají na třetím levelu. Už jen tímto se hra o mnoho zrychluje. The Grimm Hunt proto bude možné hrát pouze v casual modu. 

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Newerth - The Grimm Hunt

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.