Jak bude vypadat nová mapa do PUBG?

PUBG už je venku opravdu dlouho. Proto se vývojáři rozhodli, že hru obohatí o novou mapu. Jak bude vypadat?

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds FOTO: Steam

Během E3 nám tvůrci na Twitteru tvůrci kratičký gif, v němž jsme mohli vidět postavu chodící po zasněžené planině. Byla to ukázka z nové mapy, ke které ale vývojáři nepřidaly žádné nové informace.

To se teď změnilo. Brendan Greene, hlavní designér hry, totiž poodhalil, že velikost nové mapy by mohla být někde v rozmezí 4x4 až 8x8 kilometrů. „Mapy o velikosti 8 na 8 km jsou skvělé, ale jejich výroba trvá dost dlouho. Sice ještě nemáme přesnou rozlohu, ale už teď víme, že to bude někde mezi dvěma posledními mapami."

Fanoušky samozřejmě zaujaly i stopy ve sněhu. Budou implementovány i v novém updatu? „Opravdu bychom chtěli, aby se stopy do sněhu obtiskávaly a zůstaly tam, ale nemůžeme vám nic slíbit," uzavřel Greene.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak bude vypadat nová mapa do PUBG?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.