K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Jak bude vypadat nová mapa do PUBG?

PUBG už je venku opravdu dlouho. Proto se vývojáři rozhodli, že hru obohatí o novou mapu. Jak bude vypadat?

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds FOTO: Steam

Během E3 nám tvůrci na Twitteru tvůrci kratičký gif, v němž jsme mohli vidět postavu chodící po zasněžené planině. Byla to ukázka z nové mapy, ke které ale vývojáři nepřidaly žádné nové informace.

To se teď změnilo. Brendan Greene, hlavní designér hry, totiž poodhalil, že velikost nové mapy by mohla být někde v rozmezí 4x4 až 8x8 kilometrů. „Mapy o velikosti 8 na 8 km jsou skvělé, ale jejich výroba trvá dost dlouho. Sice ještě nemáme přesnou rozlohu, ale už teď víme, že to bude někde mezi dvěma posledními mapami."

Fanoušky samozřejmě zaujaly i stopy ve sněhu. Budou implementovány i v novém updatu? „Opravdu bychom chtěli, aby se stopy do sněhu obtiskávaly a zůstaly tam, ale nemůžeme vám nic slíbit," uzavřel Greene.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak bude vypadat nová mapa do PUBG?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.