Dota 2 dostala vlastní battle royale mod

Battle royale mod míří i do Doty 2. Není toho už příliš?

DotA 2

DotA 2 FOTO: www.dota2.com

Battle royale je obrovský trhák současného herního průmyslu. Společnostem, které vytvořily PUBG a Fortnite, už vydělal miliardy dolarů a další budou na jejich účty proudit ještě dlouhou dobu. Proto není divu, že si z tohoto macatého koláče chce ukousnout i někdo další. Svoji vlastní variaci připravuje DICE pro Battlefield 5 a uvidíme ho i v novém call of Duty. Ale kdo by čekal, že se přidá i Valve?

Pokud chcete, můžete si zahrát battle royale mod i v Dotě 2. Ten před pár hodinami vyšel a dostanou se k němu jen vlastníci Battle Passu. Pokud jej ještě nevlastníte, můžete si jej pořídit už od deseti dolarů, nejdražší verze vás pak vyjde na 37 dolarů.

A o co vlastně v samotném modu jde? Nejedná se o čistý battle royale, ale jeho prvky Underhollow beze sporu nese. V ringu se utká osm týmů po třech hráčích, které se snaží získat sýr schovaný v nebezpečném podzemí. Protihráči, kteří se snaží ke kýženému cíli probít, tedy nejsou jediným problém, neboť uvnitř se skrývá něco mnohem horšího.

Témata: DotA 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dota 2 dostala vlastní battle royale mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.