Dota 2 dostala vlastní battle royale mod

Battle royale mod míří i do Doty 2. Není toho už příliš?

DotA 2

DotA 2 FOTO: www.dota2.com

Battle royale je obrovský trhák současného herního průmyslu. Společnostem, které vytvořily PUBG a Fortnite, už vydělal miliardy dolarů a další budou na jejich účty proudit ještě dlouhou dobu. Proto není divu, že si z tohoto macatého koláče chce ukousnout i někdo další. Svoji vlastní variaci připravuje DICE pro Battlefield 5 a uvidíme ho i v novém call of Duty. Ale kdo by čekal, že se přidá i Valve?

Pokud chcete, můžete si zahrát battle royale mod i v Dotě 2. Ten před pár hodinami vyšel a dostanou se k němu jen vlastníci Battle Passu. Pokud jej ještě nevlastníte, můžete si jej pořídit už od deseti dolarů, nejdražší verze vás pak vyjde na 37 dolarů.

A o co vlastně v samotném modu jde? Nejedná se o čistý battle royale, ale jeho prvky Underhollow beze sporu nese. V ringu se utká osm týmů po třech hráčích, které se snaží získat sýr schovaný v nebezpečném podzemí. Protihráči, kteří se snaží ke kýženému cíli probít, tedy nejsou jediným problém, neboť uvnitř se skrývá něco mnohem horšího.

Témata: DotA 2 | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dota 2 dostala vlastní battle royale mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.