Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

17. století, příšery, magie a politika. To nás čeká v novém RPG Greedfall.

Greedfall

Greedfall FOTO: www.greedfall.com

E3 nezahrnuje jen konference velkých společností a jejich následné prezentování demoverzí novinářům a veřejnosti. Během červnových dní mají největší šanci zviditelnit se i menší studia a vydavatelé. Focus Home Interactive sice patří mezi větší vydavatelské domy, ale svůj panel v Los Angel neuspořádal. I tak těchto pro hráče svátečních dní využil a vypustil do světa spoustu nových informací o nových titulech. Jedním z nich je i GreedFall.

Po dlouhé dobře jsme se konečně dočkali parádního traileru, v němž nám vývojáři ukázují míchámí východního pokročilého světa s tím západním, stále ještě méně rozvinutým. Jenže toto zajímavé RPG nebude jen suchým převyprávěním historie, ba naopak. Tady se snad o historii ani nedá mluvit.

Velkou roli v této hře bude hrát magie, nadpřirozené síly a hlavně záhadná nemoc, která zabíjí osadníky po tisícovkách. A právě o zastavení této nemoci se pokusíme v kůži hlavního hrdiny. Čeká nás tak příběh plný nástrah a tajemství, které skrývá samotný ostrov.

zdroj: YouTube

Hra bude hodně sázet na RPG prvky a hlavně zkušenosti studia Spiders. Ti už s tímto žánrem pracují hodně dlouho a na svět přivedli takové tituly jako Bound By Flame, Of Orcs and Men či Mars: War Logs. O kvalitu na tomto postu se tedy bát nemusíme.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.