Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

17. století, příšery, magie a politika. To nás čeká v novém RPG Greedfall.

Greedfall

Greedfall FOTO: www.greedfall.com

E3 nezahrnuje jen konference velkých společností a jejich následné prezentování demoverzí novinářům a veřejnosti. Během červnových dní mají největší šanci zviditelnit se i menší studia a vydavatelé. Focus Home Interactive sice patří mezi větší vydavatelské domy, ale svůj panel v Los Angel neuspořádal. I tak těchto pro hráče svátečních dní využil a vypustil do světa spoustu nových informací o nových titulech. Jedním z nich je i GreedFall.

Po dlouhé dobře jsme se konečně dočkali parádního traileru, v němž nám vývojáři ukázují míchámí východního pokročilého světa s tím západním, stále ještě méně rozvinutým. Jenže toto zajímavé RPG nebude jen suchým převyprávěním historie, ba naopak. Tady se snad o historii ani nedá mluvit.

Velkou roli v této hře bude hrát magie, nadpřirozené síly a hlavně záhadná nemoc, která zabíjí osadníky po tisícovkách. A právě o zastavení této nemoci se pokusíme v kůži hlavního hrdiny. Čeká nás tak příběh plný nástrah a tajemství, které skrývá samotný ostrov.

zdroj: YouTube

Hra bude hodně sázet na RPG prvky a hlavně zkušenosti studia Spiders. Ti už s tímto žánrem pracují hodně dlouho a na svět přivedli takové tituly jako Bound By Flame, Of Orcs and Men či Mars: War Logs. O kvalitu na tomto postu se tedy bát nemusíme.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.