Bude Cyberpunk 2077 jako GTA? A co multiplayer?

Do vydání nové vlajkové lodi CD Projektu RED zbývá ještě spoustu času, už teď je ale téměř jisté, že hra nebude obsahovat multiplayer hned při samotném spuštění.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Cyberpunk 2077 se letos konečně odhalil. Veřejnost mohla vidět povedený trailer během konference Microsoftu, na E3 ale byly k vidění i záběry z hraní. Na uzavřenou prezentaci se dostali jen vybraní novináři, kteří nám pak sdělili spoustu zajímavých informací. Ty si můžete přečíst v tomto článku.

Největší obavy ale budí "neviditelný multiplayer," na který dostalo polské studio před několika lety milionové granty od státu. A tento problém nedal spát ani zaměstnancům Eurogameru, kteří se tvůrců zeptali, jestli půjde půjde o čistě čistě singleplayerový zážitek, nebo ne. Odpověď nebyla překvapivá.

„Multiplayer je ve fázi výzkumu a vývoje, ale hra, kterou vám chceme prodávat, bude singleplayerovým zážitkem," podělil se o zajímavé informace quest designér Patrick Mills. „To je ta věc, na kterou se v tuto chvíli soustředíme, na singleplayerový zážitek. To chceme vyřešit ještě předtím, než se vrhneme na něco jiného."

Na otázku, jestli to znamená, že multiplyer dorazí až po vydání, odpověděl Mills následovně: „Možná, ale nic neslibujeme. Nyní se soustředíme hlavně na singleplayerový zážitek. Ten vám chceme dát."

Ve hře taktéž budou auta a obrovské město, což vybízí k porovnání s GTA. Podle quest designéra mezi Cyberpunkem 2077 a sérií GTA určité podobnosti najdeme, ale nebude to prý nic zásadního. „Naše hra je RPG," sdělil.

Na konci padla i otázka, kdy že jejich nová hra vyjde. „Už bude hotová!" ukončil rozhovor Mills.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bude Cyberpunk 2077 jako GTA? A co multiplayer?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.