Stahujte psychologický horor Layers of Fear zdarma

Pokud nevíte, do čeho přes víkend píchnout, našli jsme pro vás super nabídku!

Layers of Fear

Layers of Fear FOTO: GAMIFIQUE.cz

S hrami zdarma se před nedávnou dobou doslova roztrh pytel. Humble Bundle rozdával jeden kousek za druhým a do toho se postupně přidával i Steam. Ten je ostatně proslulý tím, že sem tam svým hráčům nabídne nějaký ten kousek grátis, a to nejen přes víkend, ale i nadobro.

Jednou z nich je i psychologický horor Layers of Fear, jenž si do své knihovničky můžete přidat úplně zdarma. Pokud tak učiníte, zůstane vám tam už na věky,

Máte-li rádi horory, určitě byste neměli dlouho otálet. Titul od studia Bloober Team SA, který mimo jiné vyvinul i parádní Observer, si na Metacritic drží obstojné skóre 72 procent. Na Steamu je dokonce 90 % všech recenzí kladných! To je dost dobrý důvod, proč si Layers of Fear alespoň vyzkoušet.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Stahujte psychologický horor Layers of Fear zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.