Stahujte psychologický horor Layers of Fear zdarma

Pokud nevíte, do čeho přes víkend píchnout, našli jsme pro vás super nabídku!

Layers of Fear

Layers of Fear FOTO: GAMIFIQUE.cz

S hrami zdarma se před nedávnou dobou doslova roztrh pytel. Humble Bundle rozdával jeden kousek za druhým a do toho se postupně přidával i Steam. Ten je ostatně proslulý tím, že sem tam svým hráčům nabídne nějaký ten kousek grátis, a to nejen přes víkend, ale i nadobro.

Jednou z nich je i psychologický horor Layers of Fear, jenž si do své knihovničky můžete přidat úplně zdarma. Pokud tak učiníte, zůstane vám tam už na věky,

Máte-li rádi horory, určitě byste neměli dlouho otálet. Titul od studia Bloober Team SA, který mimo jiné vyvinul i parádní Observer, si na Metacritic drží obstojné skóre 72 procent. Na Steamu je dokonce 90 % všech recenzí kladných! To je dost dobrý důvod, proč si Layers of Fear alespoň vyzkoušet.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Stahujte psychologický horor Layers of Fear zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.