Zapomeňte na Zaklínače. Cyberpunk 2077 budeme hrát z pohledu první osoby

Od lidí, kteří měli možnost vyzkoušet novou hru od CD Projektu, přišla šokující zpráva.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Tak tohle nikdo z nás nečekal. Celou sérii Zaklínač jsme Geraltovi koukali na záda a tak nás vůbec nenapadlo, že Cyberpunk 2077 bude jiný. A světe div se, bude. Nový počin od populárního studia odehrajeme z velké části z pohledu vlastních očí. Takto ale rozhodně nestrávíme celou dobu.

Podle PC Gameru se pohled přepne v některých cutscénách a hlavně při jízdě autem, což je další novinka z dílny CD Projektu RED. Klepnu nám tedy nahradí nabušené automobily z budoucnosti a hlavně možnost zabíjet své nepřátele z pohodlí vytuněného auťáku.

Ale vraťme se zpět k prvnímu pohledu. Ten vyvolal poměrně velký rozruch. Až tak velký, že tvůrci museli na svém Twitteru vysvětlovat, že nepůjde o FPS, ale o RPG z pohledu první osoby. My bychom si ale klidně vsadili na to, že mezi dvěma pohledy půjde volně přepínat jako ve Falloutu nebo The Elder Scrolls.

Bude to nezvyk, ale z pohledu první osoby se i tak Cyberpunk 2077 údajně hraje nesmírně dobře. CD Projekt RED si pro všechny návštěvníky E3 předpřipravil postavu vybavenou vystřelovacími noži podobnými těm z prvního traileru v roce 2013. Podle vývojářů si ale svou postavu budeme moci vypiplat jak chceme a dokonce si bude možné vybrat i pohlaví.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zapomeňte na Zaklínače. Cyberpunk 2077 budeme hrát z pohledu první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.