Zapomeňte na Zaklínače. Cyberpunk 2077 budeme hrát z pohledu první osoby

Od lidí, kteří měli možnost vyzkoušet novou hru od CD Projektu, přišla šokující zpráva.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Tak tohle nikdo z nás nečekal. Celou sérii Zaklínač jsme Geraltovi koukali na záda a tak nás vůbec nenapadlo, že Cyberpunk 2077 bude jiný. A světe div se, bude. Nový počin od populárního studia odehrajeme z velké části z pohledu vlastních očí. Takto ale rozhodně nestrávíme celou dobu.

Podle PC Gameru se pohled přepne v některých cutscénách a hlavně při jízdě autem, což je další novinka z dílny CD Projektu RED. Klepnu nám tedy nahradí nabušené automobily z budoucnosti a hlavně možnost zabíjet své nepřátele z pohodlí vytuněného auťáku.

Ale vraťme se zpět k prvnímu pohledu. Ten vyvolal poměrně velký rozruch. Až tak velký, že tvůrci museli na svém Twitteru vysvětlovat, že nepůjde o FPS, ale o RPG z pohledu první osoby. My bychom si ale klidně vsadili na to, že mezi dvěma pohledy půjde volně přepínat jako ve Falloutu nebo The Elder Scrolls.

Bude to nezvyk, ale z pohledu první osoby se i tak Cyberpunk 2077 údajně hraje nesmírně dobře. CD Projekt RED si pro všechny návštěvníky E3 předpřipravil postavu vybavenou vystřelovacími noži podobnými těm z prvního traileru v roce 2013. Podle vývojářů si ale svou postavu budeme moci vypiplat jak chceme a dokonce si bude možné vybrat i pohlaví.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zapomeňte na Zaklínače. Cyberpunk 2077 budeme hrát z pohledu první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.