Assassin's Creed Odyssey a příběh z přítomnosti: Jak to s ním bude?

Poslední díly nám moc zajímavých chvil z přítomnosti nenabídly. Změní se to v Assassin's Creed Odyssey?

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: www.thecodex.network

Ještě za časů Desmonda Milese byla příběhová složka z přítomnosti poměrně důležitou součástí celé hry. Jenže po jeho smrti šla přítomnost do pozadí. Až tak, že jsme si ho v některých dílech mohli dokonce vypnout nebo tam nebyl úplně. Odyssey by ale měl děj z přítomnosti obsahovat a ne jen tak ledajaký.

Opět si v něm zahrajeme za Laylu Hassanovou, která se objevila už v Origins. Dále tak budeme rozvíjet její příběh a nejspíše budeme sledovat i její přerod v členku asasínského řádu, který tak vehementně odmítala.

Pokud budou tvůrci příběh Layly vyprávět podobným způsobem jako v Origins, vůbec bychom se nezlobili. Děj byl dávkován v nenásilných a poměrně zábavných dávkách. Kdo chtěl, mohl s hrdinkou strávit mnohem víc času a přečíst si něco o jejím poslání. Kdo nechtěl, odroutil si pár nutných minutek a pokračoval dál v Bayekově dobrodružství.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey a příběh z přítomnosti: Jak to s ním bude?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět o něco blíže

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.